Zakladateľ:

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR.

Domov
O nás
Články
Predaj koní
Chov koní
Kalendár podujatí
Služby - cenník
Poľnovýroba
História
Štatúty PK
Inseminačno-reprodukčné centrum
Úrad plemennej knihy Lipican, Hucul, Shagya arab, Arabský plnokrvník
ONLINE PLEMENNÁ KNIHA
Zemský chov
Zverejnenie zmlúv verejného obstarávania
Nástenka
Kontakt
Vyhľadávanie:

Facebook

Počet prístupov:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes932
mod_vvisit_counterVčera3902
mod_vvisit_counterTento týždeň4834
mod_vvisit_counterMinulý týždeň24417
mod_vvisit_counterTento mesiac57003
mod_vvisit_counterMinulý mesiac125852
mod_vvisit_counterCelkovo5358971

On-line (posled. 20 minút): 46
Vaša IP: 54.226.55.151
,
Dnes je: 20. 02. 2018
Rezortné partnerské organizácie:

Závodisko Bratislava, š.p.

Lesy SR, š.p.

Plemenárske služby SR, š.p.

Agrokomplex – Národné výstavisko

Agroinštitút NITRA, š.p.

Partneri a sponzori JK pri NŽ Topoľčianky, š.p.:
KNOTT spol.s r.o. ARGUS MEDIA, a. s.
Mercedes-Benz Slovakia s.r.o. Horse TV
EU PRESS, s.r.o. Vetis
Pivovary Topvar, a. s. Pneuservis GAJDOŠ
SIGI TRADE s.r.o. Agencja Jeździecka Anna i Artur Bober
Solčanka Ing. Dalibor Gregor - FOTOGREGOR
ACE Design spol. s r.o. ESSA - European Stade Studs
Baroquetrade AGRO TAMI, a.s.
PERI spol. s r.o. PROLI, spol. s r.o.
Chovateľsko-športové informácie:


SLOVENSKÝ VOLTÍŽNY POHÁR - 10.09.2016

SLOVENSKÝ VOLTÍŽNY POHÁR - 10.09.201610.septembra 2016 sa v areáli Národného žrebčína zišli takmer všetky voltížne kluby zo Slovenska. Dôvodom bolo predposledné kolo celoslovenského národného rebríčka Slovenský voltížny pohár 2016. Pre všetkých cvičencov, lonžérov a ich kone to bola príležitosť ako si vylepšiť doterajšie skóre vo svojej kategórii. Spolu sa tu predstavilo takmer 80 jednotlivcov, 8 dvojíc a 9 skupín. Výkony boli naozaj fantastické, bolo sa na čo pozerať ...

V rámci jednotlivcov boli vyhodnotené štyri vekové kategórie. Medzi mladšími deťmi mužmi sa najlepšie darilo Teovi Sýkorovi z JK Lángov dvor, druhé miesto obsadil Juraj Rekeň s TJ Slávia SOUP Šaľa a tretia priečka patrila domácemu Sebastiánovi Kodakovi z JK pri NŽ Topoľčianky. V kategórii mladšie deti ženy bol boj oveľa ťažší, stretlo sa tu až 35 súťažiacich dvojíc. Najlepší výkon podala Katka Packová z TJ Slávia SOUP Šaľa, druhé miesto získala Viktória Marková z VK Sundance Nitra a tretiu priečku vybojovala Soňa Janigová z OZ Galaxia Poprad. V kategórii staršie deti muži zvíťazil Andrej Meňhert z JK pri NŽ Topoľčianky. Až 16 pretekárok bojovalo o prvenstvo v kategórii staršie deti ženy. Po urputnom súboji si prvenstvo odniesla Ema Sýkorová z JK Lángov dvor, hneď za ňou sa umiestnila jej oddielová kolegyňa Ema Dudonová a tretie miesto získala Katarína Ambrózová z OZ Galaxia Poprad. Najstaršou vekovou kategóriou boli juniori. Medzi mužmi bol iba jeden zástupca ktorý aj zvíťazil – bol ním Simon Bohunický z JK Spojená škola Ivánka pri Dunaji. Žien bojovalo spolu až 16. Rozhodcovia najlepšie ohodnotili Sáru Šoltészovú z JO TJ Slávia UVLF Košice. Druhú priečku si vybojovala Lea Hakszer z JK Rusty a na treťom mieste skončila opäť reprezentantka z JO TJ Slávia UVLF Košice Zuzana Majsniarová.

V kategórii dvojice zvíťazili Anna Chudíková a Katarína Ambrózová z OZ Galaxia Poprad. Druhé e miesto získala dvojica z JK Lángov dvor – Ema Dudonová a Teo Sýkora a na treťom mieste skončila Ramona Strhlíková a Simona Pavlíková z TJ Slávia SOUP Šaľa.

Divácky najatraktívnejšou vždy býva súťaž skupín. V kategórii detí zvíťazila skupina z JO TJ Slávia UVLF Košice v zložení Mikušáková Miroslava, Pavľaková Veronika, Kmecová Melánia, Czetoová Ema, Jalčová Alicka a Sopková Nina. Len pár desatin bodov za nimi sa umiestnila skupina z TJ Slávia SOUP Šaľa, ktorú tvoriliPacková Katarína, Nemčeková Eliška, Tyukos Žofia, Rekeň Juraj, Tóthová Viktória a Fulopová Frederika. V juniorskej kategórii zvíťazila skupina z JK pri NŽ Topoľčianky v zložení Nicol Švajčíková, Diana Antalíková, Laura Lenčéšová, Cigáňová Ivana, Švajčíková Lívia a Andrej Meňhert. Druhú a tretiu priečku získali pretekárky z JO TJ Slávia UVLF Košice a to Majsniarová Zuzana, Semancová Daniela, Orinčáková Zuzana, Šoltézová Sára, Malegová Michaela a Malegová Patrícia na druhom mieste a tretia priečka patrila Kmecovej Svetlane, Ťažárovej Simone, Božíkovej Ele, Ordzovenskej Eme, Kolcunovej Petre a Hajurkovej Ele.

Najlepšie vyhodnoteným koňom v jednotlivcoch bol Lord KCM z JK Rusty. V kategórii dvojica zvíťazil Grand 9 z OZ Galaxia Poprad pod vedením Márii Fogašovej a za skupinu najvyššie známky dostal Trouble Maker Z z JO TJ Slávia UVLF Košice v tréningu Mariána Pavľaka.

Všetkým víťazom a umiestneným srdečne blahoželáme a želáme ešte veľa športových síl na majstrovstvá Slovenskej republiky, ktoré sa konali koncom septembra v Pezinku.

1. KOLO DETI 1* - MUŽI
1. KOLO DETI 1* - ŽENY
1. KOLO DETI STARŠIE 2* - MUŽI
1. KOLO DETI STARŠIE 2* - ŽENY
VÝSLEDKY DVOJICE 2*
1. KOLO JUNIORI 2* - MUŽI
1. KOLO JUNIORI 2* - ŽENY
1. KOLO SKUPINY DETI 1*
1. KOLO SKUPINY JUNIORI 2*
VÝSLEDKY KONÍ

Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!

Autor text / foto : NŽT

 

Posledná úprava Streda, 05 Október 2016
 
 
 
Výber jazyka:
Slovenčina
Aktuality:
Nový mesačník životný štýl a kôň - jazdectvo, dostihy v predaji !!!
Utorok, 26 December 2017
article thumbnail


 
 
 
© 2018 Národný žrebčín Topoľčianky, š.p.